Ve spolupráci se sousedy SAMURAISHOT máte možnost vyhrát voucher v hodnotě 300Kč k nám a láhev lahodného nápoje Geisha Velvet. Ve hře jsou omalovánky na téma GEISHA VELVET, kterýžto artwork je od autorky ADEANEJDE, a celou story si můžete přečíst u ní na stránkách.

Geisha Velvet je nealkoholický slavnostní šumivý nápoj. Sametově jemná chuť zeleného čaje se snoubí s lehkostí levandule a meruňky. Dokonalá a originální alternativa pro ty, kteří chtějí oslavovat stylově a bez alkoholu. Obsahuje pouze 4% třtinového cukru. Komplet info o nápoji zde: https://www.samuraishot.cz/cold-brew-edice/geisha-velvet-green-tea-lavender-750-ml/.

Geishu si zamiluje každý samuraj, a díky omalovánkám máte možnost vyhrát tuto láhev plus voucher k nám do obchodu v hodnotě 300Kč. Losuje se u Samurajů každý měsíc!

Stáhněte si Geisha omalovánky, nebo si je vyzvedněte vytisklé buď u nás v Molotow Praha na Plynární 33 v Praze Holešovicích (otevřeno pracovní dny 11 – 19), či v Samuraishotu na Partzyánské ulici 3/1, taky Praha Holešovice (otevřeno pracovní dny 10 – 19), a soutěžte tedy o láhev Geishy Velvet a voucher k nám. Vymalujte je dle vlastního uvážení a pak je sdílejte na facebooku či instagramu, a nezapomeňte označit výtvor hashtagem #geishavelvet.
Odkaz pro stažení: GEISHA OMALOVÁNKY.

Každý měsíc Samurai losuje jednoho výherce a zvěřejní jeho výtvor – sledujte Samuraje na facebooku https://www.facebook.com/shotsamurai/ nebo na instagramu https://www.instagram.com/samuraishot/ . Pravidla soutěže najdete pod QR kódem na omalovánkách.

Leave a comment

Otevírací doba

Pondělí - Pátek : 11:00 - 19:00 Sobota - Neděle : Zavřeno

Oficiální stránky : www.molotow.com
Posloucháme : www.azurit.cz
Obouvá nás : www.rooftop.sk

Kde nás najdete

Plynární 33Praha 7 - Holešovice170 00 Česká RepublikaGPS: 50.107913 14.445514

Kontakty

Email: praha@molotow.cz Phone: +420 776 320 518
© Copyright 2017 Urban Fine Art s.r.o.