Máme tu report s ARCANO2 graffiti jamu, který se konal 13.4.2024 na zóně zvané Orionka, kdy jsme základnu měli klasicky u Kytary.cz, za což jim velice děkujeme.

Čas je lepší než všechna práce, a tak až teď jsme se dostali k reportu z jamu. Tento byl u příležitosti křtu Italského graffiti magazínu Arcano 2 , a v tom barevném tématu se to také snažilo odehrávat. Jako Molotow Praha jsme se tedy dohodli ze Seokem, přidali Unygrill, Funk The Juice, domluvili se s Kytarama a počasí vyšlo na objednávku.

Časově byl trocha skluz, ale prvně se odehrál throw up battle, kde se bojovalo na tři kola, na tři slova. ZOOM (ZOOM831 FOREVER), ORION (PSH) a ARCANO, a výsledek byl vyhlášen večer v klubu. Výherci: ZOOM si vyhrál Seok, ORION se stali na půl SEEDER & COMBO a ARCANO2 vyhrál Geno. Výhercům gratulujeme a ti samozřejmě dostali i pár sprejů FLAME ORANGE, dle vlastního výběru a další ceny od partnerů.

Dále se prostě malovalo, sdružovalo, hudbu poslouchalo a užívalo krásného jarního počasí.

Díky této skvělé kooperaci se nám podařilo zahrát hudbu, občerstvit okolojdoucí a umělce, a hlavně pomalovat velikou část zóny novým nátěrem. Tímto chceme poděkovat všem co se zůčastnili, co se stavili, co u nás nechali nějakej drobák. A abychom nezapoměli – příště budeme půjčovat válečky a tyče na vratnou zálohu, protože jak se ukazuje, jiná udržitelnost v tomto případě nemůže fungovat.

Speciální díky jde Jan Burkert za top fotky, Crazy Chak, Filip & spol a photogr933.

Níže se můžete pokochat malým fotoreportem.

Leave a comment

Otevírací doba

Pondělí - Pátek : 11:00 - 19:00 Sobota - Neděle : Zavřeno

Oficiální stránky : www.molotow.com
Posloucháme : www.azurit.cz
Obouvá nás : www.rooftop.sk

Kde nás najdete

Plynární 33Praha 7 - Holešovice170 00 Česká RepublikaGPS: 50.107913 14.445514

Kontakty

Email: praha@molotow.cz Phone: +420 776 320 518
© Copyright 2017 Urban Fine Art s.r.o.