4.4.2017 jsme otevřeli dveře a 5.4. včetně rolet a otevřeli náš krásný obchod pro veřejnost!

Tomu předcházelo spousta práce a dřiny a rozhodnutí a i failů, ale tak už to u projektů chodí. Díky mateřské firmě Rooftop.sk a jejímu šéfovi Romanovi a Jakubovi, kterej předtím tahal bedny s barvama v legendárním Queensu a předtím v zastavárně, se stalo to, co teď znáte jako Molotow Praha. Samozřejmě nelze zapomenout na kooperaci s Německou centrálou Molotow, bez které by to nebylo vůbec možné.

Vyjadřujeme tímto veliké díky všem co nás popdorují , chodí k nám nejen nakupovat, ale třeba jen popít a podebatovat o všemožných tématech. Díky i těm co lajkujou, komentujou, sdílejí, mluví o nás a i těm co o nás nemluví a k nám nechodí!

7 let je pro nás úspěch. Zvládlí jsme kopu věcí co jsme plánovali, a další kopu jsme nestihli, ale whatever. Takže ještě jednou díky a jedem dál!

S/O jde (s radostí se prokliněte a mrkněte) : David Strauzz & to top pivo od Zichovec, Tačůd & Phatbeatz.cz, Johnny Headbusta & funkthejuice.cz, Yudoe06, Crazy Chak, Original Seok a další, bo to by byl Molotowův seznam.

Leave a comment

Otevírací doba

Pondělí - Pátek : 11:00 - 19:00 Sobota - Neděle : Zavřeno

Oficiální stránky : www.molotow.com
Posloucháme : www.azurit.cz
Obouvá nás : www.rooftop.sk

Kde nás najdete

Plynární 33Praha 7 - Holešovice170 00 Česká RepublikaGPS: 50.107913 14.445514

Kontakty

Email: praha@molotow.cz Phone: +420 776 320 518
© Copyright 2017 Urban Fine Art s.r.o.